Nieuwe voorzitter voor VV Vogelwaarde

Harold de Rijk is door het bestuur aangesteld als nieuwe voorzitter van VV Vogelwaarde. Harold – die aan zijn tweede termijn als voorzitter begint – volgt Marc Heijens op, die vrijdag tijdens de jaarvergadering afscheid nam na 6 jaar voorzitterschap.

Gezonde vereniging

Harold was tussen 2003 en 2011 al voorzitter van VV Vogelwaarde. Hij werd in 2011 opgevolgd door Marc Heijens, van wie hij nu zelf het stokje weer terug overneemt. Samen met het bestuur wil de Rijk er de komende jaren voor zorgen dat VV Vogelwaarde een gezonde vereniging blijft, met voldoende aanwas vanuit de jeugd en een stabiel ledenaantal.

Verdienstelijke leden

Tijdens de jaarvergadering nam niet alleen Marc Heijens afscheid van het bestuur. Ook bestuursleden Merijn de Roeck en Marc van Passel namen afscheid. Het drietal werd door het bestuur bedankt voor hun bijdrage aan de vereniging in de afgelopen jaren. Marc van Passel ontving daarnaast, vanwege zijn grote inzet voor de vereniging, de speld van verdienste van VV Vogelwaarde.

Naast Harold de Rijk treedt ook Peter Thuy toe tot het hoofdbestuur.