Helaas geen wijkentoernooi dit jaar…

Al 18 jaar is het een mooie traditie op Hemelvaartsdag (dit jaar op 10 mei): het wijkentoernooi bij VV Vogelwaarde. Helaas gooit Koning Winter dit jaar roet in het eten…

Vanwege de vele afgelastingen de afgelopen 2 maanden, heeft de KNVB een compleet wedstrijdprogramma ingelast op Hemelvaart. Dit betekent dat er die dag bij VV Vogelwaarde, en ook bij veel andere omliggende verenigingen, volop gevoetbald moet worden voor de competitie.

We hebben gekeken of het mogelijk is om uit te wijken naar een andere dag, maar zien vanwege het drukke speel- en evenementenprogramma helaas geen mogelijkheden om het wijkentoernooi dit jaar door te laten gaan. Uiteraard vinden we dit zelf ook erg jammer. We hopen dat we volgend jaar weer een mooi toernooi kunnen organiseren en dat alle trouwe deelnemers dan ook weer van de partij zijn!

Namens VV Vogelwaarde en Carnavalsvereniging de Bosse Piel,
Arno Wauters