Het heeft Zijne Majesteit de Koning behaagd…

Namens Zijne Majesteit de Koning reikte burgemeester Jan-Frans Mulder op donderdag 26 april 2018 – tijdens de nationale Lintjesregen – in onze kantine drie Koninklijke Onderscheidingen uit aan leden van onze vereniging.

Jo Lambert ontving een lintje voor zijn inzet voor onze voetbalvereniging, Carnavalsvereniging De Bosse Piel, KBO Boschkapelle en de begraafplaats Boschkapelle. Geert Gelderland kreeg een lintje opgespeld als dank voor zijn inzet voor FNV, onze voetbalvereniging, KBO Boschkapelle en de begraafplaats Boschkapelle. En last but not least was er een lintje voor Irene Wauters – Lauret die jarenlang coördinator was van onze kantine en actief was voor de Katholieke Vrouwenorganisatie Vogelwaarde, Dorpscentrum Vogelwaarde en de KBO Boschkapelle.

Irene, Jo en Geert, bedankt voor jullie jarenlange inzet voor onze vereniging en van harte gefeliciteerd met jullie onderscheiding!