D’Hondt, Vermeulen en Cornelis snellen naar zeges in Bosse Pielenloop

De 2e Bosse Pielenloop was zaterdag 15 september met ruim 120 volwassen deelnemers en 20 kids opnieuw een succes. Onder een stralend zonnetje liepen de lopers 4.6 km, 9.4 km of 13.3 km door de Pauluspolder en langs de Vogelkreek. Op de korte afstand snelde Sander D’Hondt uit Kuitaart in 15:43 naar de finish.  De middellange afstand was een prooi voor Vlissinger Sven Vermeulen, in een tijd van 35:07. De winst op de lange afstand was voor Kris Cornelis uit het Vlaamse Zele, die in 50:52 naar de finish liep.

Dames

Bij de vrouwen won Cathy Poppe de korte afstand in een tijd van 19:53. De middellange afstand werd gewonnen door Esther de Koning uit Heinkenszand in 43:25. Op de lange afstand snelde Natasja de Booij uit Walsoorden naar de winst in 1:07:52.

Een uitgebreid (foto)verslag volgt later. De volledige uitslagen vind je hieronder.