Welkom terug Dennis en Werter!

Vogelwaarde 1 versterkt zich komend seizoen met 2 oude bekenden: zowel Dennis van Passel als Werter de Haaij keren terug naar de groen-witten. Dennis speelde de afgelopen 4 seizoenen in de 3e en 2e klasse op zaterdag bij Zaamslag 1. Werter speelde daar in het 2e. Welkom terug mannen!

Daarnaast zijn we erg blij dat vrijwel de gehele selectie intact blijft. Randy Lauret hangt zijn schoenen na dit seizoen in de wilgen. De rest van de selectie heeft te kennen gegeven bij Vogelwaarde te blijven spelen.

Vogelwaarde moet nog alles op alles zetten om directe degradatie te ontlopen. Zondag speelt de ploeg een uitwedstrijd tegen METO, waar eerder dit seizoen thuis tegen gelijk werd gespeeld. Volgende week komt Groede op bezoek. De achterstand op Biervliet bedraagt nog 1 punt.