Amber Mahu wordt clubtopscorer, Rick Moens speler van het jaar

Een primeur dit jaar! Voor het eerst in de clubhistorie werd een dame clubtopscorer! Van harte gefeliciteerd Amber! Dik verdiend! De hele top 3 bestond dit jaar overigens uit dames. De volledige lijst vind je hier.

Speler van het jaar

Aanvoerder Rick Moens werd door zijn teamgenoten van het 1e uitgeroepen tot Speler van het Jaar. Rick kreeg de voorkeur boven Rob Hermus en nieuwkomer Jasper van den Ouden.

Meeste trainingen

Ook het klassement van de meeste trainingen werd bij het 1e gewonnen door Rick. De aanvoerder mistte dit seizoen slechts enkele trainingen. Bij de dames ging de envelop naar Kim de Caluwé, die dit seizoen slechts 1 training mistte! Bij het 2e / 3e had Tom van den Branden dit seizoen de beste trainingsopkomst.