26 augustus: grote schoonmaak

In het weekend van 31 augustus / 1 september start het nieuwe seizoen officieel voor onze jeugd- en senioren teams met de eerste bekerwedstrijden. Onze leden sporten en verblijven allemaal graag in een nette, schone accommodatie. Daarom houden we ook dit jaar voor de start van het nieuwe seizoen weer een ‘grote schoonmaak’.

Op maandag 26 augustus gaan we vanaf 18.30 uur hard aan de slag met vegen, ramen lappen, radiators en fotolijsten afstoffen, kasten opruimen, kleedkamers schrobben, vuil trekken, bladeren uit de dakgoten halen en ga zo maar door…! We kunnen daarbij de hulp van al onze leden, ouders van jeugdleden en andere vrijwilligers gebruiken. Mocht je kunnen, kom dan een paar uurtjes helpen. Kleine moeite (het is maar 1x per jaar), groot gebaar! Na alle inspanningen staat er uiteraard een drankje voor alle helpers klaar.

Namens het bestuur alvast bedankt voor de hulp!