Praktische informatie Bosse Pielenloop voor omwonenden

Op zaterdag 7 september organiseert VV Vogelwaarde de derde Bosse Pielenloop. De hardloopwedstrijd over 4 afstanden start en eindigt op het voetbalveld van Vogelwaarde. De route loopt via de Bossestraat richting Rapenburg en vanaf daar grotendeels door de Pauluspolder. 
De exacte routes vind je hier:

Parcours KidsRun 900 meter (start 14.30 uur):
Parkeerterrein Voetbalveld – Bossestraat – wandelbos – Bossestraat – Parkeerterrein Voetbalveld.

Parcours 4,7 km (start 15.00 uur):
Parkeerterrein Voetbalveld – Bossestraat – Grafelijkheid (wandelbos) – Margaretsedijk – Grafelijkheid – Bossestraat – Parkeerterrein Voetbalveld

Parcours 9,4 km (start 15.00 uur):
Parkeerterrein Voetbalveld – Bossestraat – Grafelijkheid (wandelbos)  – Margaretsedijk – Hengstdijkse Keiweg – Vogeldijk – Ser. Paulusstraat – Kerkweg – Blokweg – Zuidweg – Ravensweg – Margretsedijk – Grafelijkheid – Bossestraat  

Parcours 13,3 km (start 15.00) Parkeerterrein Voetbalveld – Bossestraat – Grafelijkheid (wandelbos)  – Margaretsedijk – Hengstdijkse Keiweg – Vogeldijk – Meerdijk – Margaretsedijk – Grafelijkheid –Bossestraat

Hinder

Omwonenden kunnen op zaterdag 7 september tussen 14.00 tot 17.00 uur enige hinder ondervinden, zoals geluid en / of verkeersdrukte. Voor de veiligheid geldt tijdens de hardloopwedstrijd een parkeerverbod in de Bossestraat aan de zijde van het voetbalveld, vanaf de Elzenstraat tot de Kastanjestraat. Op kruispunten langs het parcours staan gediplomeerde verkeersregelaars. Wij vragen je vriendelijk de aanwijzingen van de verkeersregelaars op te volgen en je snelheid op het parcours tijdens de wedstrijd aan te passen.