Edwin de la Ruelle pakt winst in 3e Bosse Pielenloop

De 3e Bosse Pielenloop was zaterdag 7 september opnieuw een succes. De lopers hielden het, ondanks de slechte weersvoorspellingen, droog tijdens hun 4.6 km, 9.4 km of 13.3 km door de Pauluspolder en langs de Vogelkreek. Op de korte afstand snelde Andy Cocquyt uit Zelzate (B) in 15:55 naar de finish.  De middellange afstand was een prooi voor Bossenjer Jan Rouwendaal, in een tijd van 36:15. De winst op de lange afstand was voor Edwin de la Ruelle uit Koewacht, die in 50:29 (parcoursrecord) naar de finish liep.

Dames

Bij de vrouwen won Margo Hermans uit Ossenisse de korte afstand in een tijd van 24:44. De middellange afstand werd gewonnen door Arlette Hendrickx uit Hallaar in 43:25. Op de lange afstand snelde Emanuëla Bracke uit Axel naar de winst in 1:09:58.

Een uitgebreid (foto)verslag volgt later. De volledige uitslagen vind je hieronder.