Vogelwaarde versterkt zich

Trainer Patrick Boute heeft zijn selectie voor komend seizoen rond. De voltallige 1e selectie heeft te kennen gegeven ook volgend jaar bij Vogelwaarde te blijven voetballen. Daarnaast werd de afgelopen weken gericht naar versterking voor volgend seizoen gezocht. Zoals al eerder aangekondigd keren keepers Bas Verdurmen (Steen) en Jens van der Starre (Zaamslag) terug bij Vogelwaarde. Daarnaast maakt Marshel Sint Jacoba, afkomstig uit Terneuzen, de overstap van VV Sluiskil naar Vogelwaarde. Vanuit de JO19 schuiven eveneens een aantal spelers door naar de senioren-teams.

Ondanks dat het nog maar begin april is, zit het voetbalseizoen er al op. Een begrijpelijk besluit van de KNVB, gezien de ernstige crisis waar we wereldwijd mee te maken hebben. Voor Vogelwaarde betekent het besluit van de KNVB om geen promotie en degradatie toe te passen, dat we ook volgend jaar uitkomen in de 5e klasse A. Jammer, want we deden dit seizoen goed mee om de plekken die recht geven op promotie of in ieder geval nacompetitie. Wat nu nog rest is een erg lange zomerstop. We hopen dat iedereen in augustus weer gezond en wel van start kan!