Bestuur

VV Vogelwaarde kiest voor een organisatie waarin de lijnen kort zijn. De vereniging heeft een bestuur,  bestaande uit een voorzitter, secretaris, penningmeester en vijf algemene bestuursleden die allen een verschillende taak vervullen (al dan niet in bepaalde commissies).

Voor de jeugd is er een apart jeugdbestuur met eveneens een voorzitter, secretaris en een jeugdcoördinator. Dit jeugdbestuur behartigt alle zaken betreffende de jeugd.

Wil je meer informatie over het bestuur of heb je interesse in een bestuursfunctie? Neem dan vrijblijvend contact op met de voorzitter voor meer informatie.


Bestuur 2017/2018

Voorzitter
Harold de Rijk
Mgr. F. Janssenstraat 18
4581 DG Vogelwaarde
Tel: 06-12985668
e-mail: voorzitter@vvvogelwaarde.nl

Secretaris
Marco Corthals
Drie Gezustersdijk 27
4581 RM Vogelwaarde
Tel: 0114-671544
GSM: 06-30061873
e-mail: secretaris@vvvogelwaarde.nl

Penningmeester
Arno Wauters
Mgr. F. Janssenstraat 7
4581 DG Vogelwaarde
Tel: 0114-671713
GSM: 0644696253
e-mail: penningmeester@vvvogelwaarde.nl

Wedstrijdsecretaris
Johnny de Kort
Hengstdijkse Kerkstraat 9
4585 AA Hengstdijk
GSM: 06-24621058
e-mail: wedstrijdsecretaris@vvvogelwaarde.nl

Algemene bestuursleden

Sander de Schepper
Julianastraat 22
4581 AP Vogelwaarde
GSM: 06-24372109
e-mail: sander@vvvogelwaarde.nl

Rudi de Waal
Margaretsedijk 49
4585 PA Hengstdijk
GSM: 06-25010256
e-mail: rudi@vvvogelwaarde.nl 

Seppe Lambert
Alexander de Grotestraat 2A
4562 BJ Hulst
GSM: 06-41937142
e-mail: seppe@vvvogelwaarde.nl 

Peter Thuy
Elzenstraat 48
4581 AW Vogelwaarde
GSM: 06-53898527
e-mail: peter@vvvogelwaarde.nl