Selectie Vogelwaarde 1 blijft intact

De overschrijvingsperiode van de KNVB zit erop. Tijd om de balans op te maken. Dat is dit jaar snel gedaan bij Vogelwaarde, want er zijn opvallend weinig overschrijvingen te vermelden. De gehele eerste selectie blijft intact, enkel Werter de Haaij doet een stapje terug. Hij speelt volgend seizoen in het 2e elftal. Aan de eerste selectie wordt 1 nieuwkomer van buitenaf toegevoegd: keeper Barry van de Wetering komt over van VV Biervliet. Welkom Barry! Daarnaast schuift Joram Verschuren vanuit de A-junioren door naar de 1e selectie. 

De lagere elftallen krijgen komend seizoen een flinke impuls vanuit de jeugd. Vanuit de A-junioren schuiven deze zomer nog zeven andere spelers door naar de senioren-elftallen. Uiteraard zullen ook zij op de voet gevolgd worden door 1e trainer Marc de Kunder.  Daarnaast mogen we (tot nu toe) nog twee clubloze nieuwe spelers verwelkomen bij onze vereniging: Johnny van de Velde en Gerben de Boey. Mevlut Ucar neemt na twee jaar afscheid van Vogelwaarde.