MO13-1 op dreef

Op zaterdag 8 oktober mochten wij thuis MZC’11 uit Zierikzee ontvangen. Gezien eerdere uitslagen van deze ploeg gingen wij er vanuit dat er wel punten te halen waren. Onze meiden gingen enthousiast aan de slag. Bij afwezigheid van onze keeper Anouk ivm vakantie, was Evi zo sportief om in teambelang die plek in te nemen. Echter na een aantal minuten, geen doelpunten en vrij slordig spelen zag het er naar uit dat de woorden groter waren dan de daden. Na een minuut of 10 wist Isis toch net net te raken. Daarna ging het erg hard. De ruststand was  6-0 in ons voordeel. Na weer een gesprek over een bak water in de kleedkamer, werd uiteindelijk een cake door mij gebakken, gingen wij aan de 2e helft beginnen. Uiteindelijk is de stand nog 17-1 geworden. De doelpunten zijn gemaakt door: Isis 6x, Selena 3x, Merel 4x, Joy 2x Iza 1x en Renske 1x.

Girl of the match: Evi