Jeugdraad VV Vogelwaarde van start

Op 1 december 2020 is de jeugdraad van VV Vogelwaarde van start gegaan.

Zeven enthousiaste jeugdleden kwamen op een dinsdag na de trainingen bijeen om de VV Vogelwaarde Jeugdraad op te starten. In navolging van de KNVB heeft Vogelwaarde besloten om zo’n adviserend orgaan op te zetten, om op die manier beter in contact te kunnen komen met hun leden. Vragen die beantwoord dienen te worden:

  • Hoe maken we het de jeugdleden beter naar de zin?
  • Hoe kunnen we de trainingen verbeteren?
  • Wat zijn leuke activiteiten, die op dit moment ontbreken?
  • Hoe krijgen/houden we jeugdleden aan het voetballen?

Tijdens deze sessie zijn (uiteraard na een uitgebreide kennismaking) dit soort vragen al naar bod gekomen. We zijn blij dat we met deze nieuwe input aan de slag kunnen en we kijken uit naar de nieuwe bijeenkomst in het nieuwe jaar.

Anita Prins-Mommers
Jeugdvoorzitter

Sjarco van den Bergen
Jeugdcoördinator