Patrick Boute ook volgend seizoen trainer VV Vogelwaarde

Patrick Boute is ook volgend seizoen (2021-2022) trainer van VV Vogelwaarde. De oefenmeester uit Aardenburg begint na de zomer aan zijn derde periode. Zowel het bestuur als de spelersgroep spraken onlangs hun vertrouwen uit in de trainer en zijn blij dat Patrick ook volgend seizoen trainer bij Vogelwaarde is.

In zijn eerste seizoen deed Patrick met Vogelwaarde goed mee in de strijd om het kampioenschap in de 5e klasse. De KNVB beloonde dat met een promotieplek na het vroegtijdig einde van de competitie. Dit seizoen wisten de groen-witten onder leiding van Patrick knap de 2e ronde van de beker te halen. Bij het stilleggen van de competitie in oktober bezette Vogelwaarde de 9e plaats op de ranglijst. We hopen natuurlijk dat er volgend seizoen eindelijk weer een volledig seizoen onder normale omstandigheden gevoetbald kan worden.