Jubileumactiviteiten opnieuw uitgesteld

Helaas helaas. Het ziet er niet naar uit dat we in mei onbezorgd feest kunnen vieren in Nederland. Daarom hebben we met pijn in ons hart besloten om onze in mei geplande jubileumactiviteiten opnieuw uit te stellen. De voorbereidingstijd wordt door alle onzekerheden te kort. Uiteraard vinden we dat enorm jammer. Maar we beseffen ook dat het helaas niet anders kan. We moeten nog even doorzetten met zijn allen. Zodat we hopelijk vanaf de zomer weer terug kunnen naar ons oude normaal. Met voetbal. En gezellig samenzijn met elkaar.

Maar, opnieuw niet getreurd! Ons 75 (+1) jarig jubileum gaan we zeker vieren. Van uitstel komt geen afstel. Omdat niks zo onvoorspelbaar is als het coronabeleid, heeft het bestuur besloten om pas in juni een definitieve nieuwe datum te prikken. We kijken dan of we de jubileumactiviteiten in het 1e weekend van september laten plaatsvinden, of opnieuw uitstellen tot mei 2022. Hopelijk hebben we in juni beter zicht op wat er in september mogelijk is. Wordt vervolgd!

Voor nu wensen we iedereen nog steeds een hele goede gezondheid. Hou het nog even vol en zorg goed voor elkaar.

Bestuur & Jubileumcommissie
Voetbalvereniging Vogelwaarde