Michael de Nijs zwaait af; Marc Vermeirssen nieuwe trainer 2e elftal

Met een leuke afsluitende onderlinge pot tussen het 2e en 3e elftal en veel lovende woorden, nam Michael de Nijs zondag 6 juni afscheid als trainer van het 2e elftal. Michael stond de afgelopen drie jaar aan het roer van het 2e. Komend seizoen is hij weer binnen de lijnen te vinden, in plaats van langs de lijn. Uit handen van bestuurslid Seppe Lambert en aanvoerder Tom van den Branden ontving Michael als dank voor zijn inzet een tweetal heerlijke bierpakketjes. Ook langs deze weg nogmaals: bedankt voor je inzet de afgelopen jaren!

Nieuwe trainer

Gelukkig is het 2e elftal na de zomer niet stuurloos. Marc Vermeirssen neemt vanaf komend seizoen het stokje over. De geboren Vlaming trainde eerder het combinatieteam van Spui / Vogelwaarde JO19. Succes Marc!