Hulptroepen gezocht: Maandag 2 augustus grote schoonmaak!

Begin september start het nieuwe seizoen officieel voor onze jeugd- en senioren teams. Bij onze vereniging trappen we dat weekend af met het 75-jarig jubileum! Voor die tijd wordt er al volop getraind. Daarnaast staan er in augustus al oefenwedstrijden op het programma.

Onze leden sporten en verblijven allemaal graag in een nette, schone accommodatie. Daarom houden we ook dit jaar voor de start van het nieuwe seizoen weer een ‘grote schoonmaak’.

Op maandag 2 augustus gaan we vanaf 18.30 uur hard aan de slag met vegen, ramen lappen, radiators en fotolijsten afstoffen, kasten opruimen, kleedkamers schrobben, vuil trekken, bladeren uit de dakgoten halen en ga zo maar door…! We kunnen daarbij de hulp van al onze leden, ouders van jeugdleden en andere vrijwilligers gebruiken.

Mocht je kunnen, kom dan een paar uurtjes helpen. Kleine moeite (het is maar 1x per jaar), groot gebaar! Na alle inspanningen staat er uiteraard een drankje voor alle helpers klaar.

Namens het bestuur alvast bedankt voor de hulp!