Loop jij mee met de Bosse Pielenloop op 23 oktober?

Zaterdag 23 oktober 2021 organiseert VV Vogelwaarde voor de 4e keer de Bosse Pielenloop. Een openbare trimloop over 3 afstanden, door de prachtige polders rond Vogelwaarde. Met voorafgaand een Kidsrun voor kinderen van 6 t/m 12 jaar. Na afloop is er een verloting, op basis van het startnummer.

Afstanden

Programma

 • 13.30 – 14.15 uur: Inschrijven KidsRun
 • 13.30 – 14.30 uur: Inschrijven overige afstanden
 • 14.30 uur: Start Kidsrun
 • 15.00 uur: Start overige afstanden
 • 16.30 uur: Prijsuitreiking en verloting

Inschrijven

 • U kunt zich optioneel al vooraf inschrijven voor de trimloop via dit formulier. Dit kan t/m donderdag 21 oktober 2021, 20.00 uur. Dat is handig, want dan hebben wij uw gegevens al in het tijdregistratiesysteem staan! U ontvangt na uw inschrijving een bevestigingsmail. Het inschrijfgeld dient u ter plekke contant of per pin te betalen bij het afhalen van het startnummer.
 • Daarnaast is het ook mogelijk om nog op de dag zelf in te schrijven. U dient dan ter plekke uw gegevens in te vullen op een inschrijfformulier.
 • Inschrijving / afhalen startnummers vindt plaats in de kantine van VV Vogelwaarde, tussen 13.30 en 14.30 uur.
 • Inschrijfgeld:
  • Kidsrun: € 2
  • 4.6, 9.4 en 13.3 km: € 5

Praktisch

 • Parkeren: parkeerplaats Dorpscentrum Vogelwaarde, Populierenstraat 41, Vogelwaarde
 • Omkleden en douchen kan in de zes kleedkamers van VV Vogelwaarde.
 • De inschrijving, prijsuitreiking en verloting vinden plaats bij de kantine van VV Vogelwaarde. Vanwege de coronamaatregelen vindt de prijsuitreiking plaats op het (overdekte) terras. Je kan in de kantine inschrijven, drankjes afhalen bij de bar en het toilet bezoeken ZONDER coronatoegangsbewijs.  Wil je liever binnen blijven zitten om iets te drinken? Dan dien je wel een geldig coronatoegangsbewijs te laten zien.
 • Drinkpost: Op de lange afstanden van 9,4 en 13,3 km is onderweg een drinkpost voorzien waar water wordt uitgedeeld. Bij de finish staat er eveneens voor alle lopers water klaar.
 • Deelname aan dit evenement is volledig op eigen risico. Alle lopers dienen zich te houden aan de geldende verkeersregels en de aanwijzingen van de verkeersregelaars op te volgen.