Kom jij onze klusploeg versterken?

Elke dinsdag zijn ze te vinden op ons sportpark: de mannen van onze klusploeg. Met 13 man sterk zorgen ze dat ons sportpark en onze accommodatie er altijd piekfijn uitziet. Lijnen kalken, reclameborden installeren, bestraten, verlichting of elektriciteit aanleggen, dug-outs metselen en de velden beregenen: voor werkelijk niets draaien ze hun hand om. Goud waard zijn ze!

Ook voor de klusploeg geldt: vele handen maken licht werk! De klusploeg is daarom altijd op zoek naar versterking. Iedereen kan wat doen en uiteraard is er ook voldoende tijd voor een gezellig praatje, een bakje koffie en een welverdiend drankje na afloop. Heb je dus wat vrije uurtjes over en wil je je graag inzetten voor onze vereniging? Kom dan eens langs op dinsdag op het sportpark of spreek een van de klussers aan!