Trainer Patrick Boute neemt na dit seizoen afscheid

Het is weer december. De tijd dat trainers nadenken over hun toekomst en we ook als bestuur vooruitblikken naar het nieuwe seizoen. Ook wij gingen de afgelopen weken in gesprek met Patrick Boute, de trainer van de 1e selectie, over volgend seizoen. Aangezien we erg tevreden zijn over Patrick en hij volgens ons en de spelersraad het maximale uit de groep haalt, hebben we hem gevraagd of hij nog een vierde seizoen bij onze vereniging wil blijven.

Helaas heeft Patrick – na lang wikken en wegen – besloten om VV Vogelwaarde na dit seizoen te verlaten. Met name de lange reisafstand naar zijn woonplaats Aardenburg geeft daarbij voor hem de doorslag. Patrick gaf in ons gesprek aan dat hij zeker met heel veel plezier bij VV Vogelwaarde gewerkt heeft (en nog werkt). Als bestuur vinden we het jammer dat we na dit seizoen afscheid moeten nemen van Patrick, maar uiteraard hebben we begrip voor zijn keuze. We wensen Patrick veel succes met een eventuele nieuwe sportieve uitdaging.

Bestuur VV Vogelwaarde