Vriendinnendagen: maak 8x vrijblijvend kennis met meisjesvoetbal!

Is voetbal alleen iets voor jongens én mannen? Nee, echt niet! Wist je dat er wereldwijd meer dan 29 miljoen meiden en vrouwen voetballen? Voetbal is daarmee internationaal veruit de grootste sport voor vrouwen. Ook in Nederland heeft het meiden- en vrouwenvoetbal zich in de laatste jaren stormachtig ontwikkeld. Het is de snelst groeiende sport onder meisjes in Nederland! Dat merken we ook bij VV Vogelwaarde. Bij de allerjongste jeugd lopen veel meisjes rond en we hebben zelfs een eigen ‘Meiden onder 15’ team, een ‘Meiden onder 17’ team en een damesteam! 
Om dat ook de komende jaren in stand te kunnen houden, zijn we altijd op zoek naar nieuwe speelsters, vooral in de leeftijdscategorie van 9 t/m 12 jaar.

Wil je ook eens ontdekken of voetbal iets voor je is? Dat kan! Vanaf dinsdag 19 april organiseren we bij VV Vogelwaarde weer vriendinnendagen. Je kan dan in totaal acht keer vrijblijvend gratis mee komen trainen, met al je vriendinnen en klasgenootjes. Dat is niet alleen leuk om eens te ontdekken of voetbal iets voor jou is, maar ook nog eens hartstikke gezond! Je krijgt training van echte voetbaldames! 

De trainingen vinden van 18.30 uur tot 19.30 uur plaats op: 

  • dinsdag 19 april
  • dinsdag 26 april
  • dinsdag 10 mei
  • dinsdag 24 mei
  • dinsdag 7 juni
  • dinsdag 21 juni
  • dinsdag 5 juli
  • dinsdag 19 juli

Uiteraard is het niet verplicht om elke training te komen. Wel willen we je vragen om je vooraf aan te melden. Dat kan bij Endri van Dorsselaer, via n3vand@hotmail.com

Ow ja, ook jongens die nog niet op voetbal zitten zijn natuurlijk altijd welkom om eens een paar keer vrijblijvend mee te trainen. Interesse? Stuur dan een mailtje naar jeugdbestuur-vvv@zeelandnet.nl