Programma 7 vs 7 wijkentoernooi

Aanstaande donderdag 26 mei staat het 7 vs 7 wijken- en vriendentoernooi weer op het programma. Vanaf 12.00 uur gaan 10 teams de strijd met elkaar aan, met als ultiem doel natuurlijk: een plek in de finale om 17.00 uur!

De volgende teams hebben zich aangemeld voor toernooi:

  1. De goeie voetballers… en Guus
  2. De Stalbjeren
  3. FC De Blauwe Ballen On Tour
  4. FC Deest 1
  5. FC Deest 2
  6. Het Gouden Toepke
  7. NedBel United
  8. Sik United
  9. V-Side
  10. Young Gladiators

Speelschema

Het wedstrijdprogramma is inmiddels rond. Er wordt gespeeld in twee poules. Na de poulefase vinden kruisfinales en plaatsingswedstrijden plaats om de eindstand te bepalen. Het speelschema is terug te vinden op onze speciale toernooipagina.

Hapje en drankje

Uiteraard zijn supporters van harte welkom om donderdag een kijkje te komen nemen. De weersverwachting is goed, het terras is open, er klinkt een gezellig muziekje en de bbq staat aan (heerlijke Flame grill burgers Waut & Sijn style)!