Damesteams Vogelwaarde en Zaamslag gaan nauwere samenwerking aan

De damesteams van Vogelwaarde en Zaamslag gaan nauwer samenwerken. Komend seizoen worden er twee samenwerkingsteams ingeschreven in de competitie: ST Zaamslag/Vogelwaarde VR1 komt daarbij uit op zaterdag en ST Vogelwaarde/Zaamslag VR1 op zondag. Eén keer per week wordt er gezamenlijk afwisselend op Vogelwaarde en Zaamslag getraind. Daarnaast houden de dames een eigen trainingsavond bij de eigen club.

In de basis blijven de teams zoals ze nu zijn: de speelsters van Zaamslag zullen vooral op zaterdag spelen en de speelsters van Vogelwaarde op zondag. De samenwerking maakt het echter mogelijk om speelsters uit te wisselen en elkaar te versterken als dat nodig is. Het is een logische volgende stap op de samenwerking die er al was: afgelopen seizoen werd er al regelmatig gezamenlijk getraind door de vrouwen.

De trainers bij de damesteams blijven hetzelfde: Jop Bekers (hoofdtrainer) en John van Houdt (keeperstrainer) bij VV Vogelwaarde en Emile Elzinga en Romy Wisse bij VV Zaamslag.