22 oktober: 5e Bosse Pielenloop

Op zaterdag 22 oktober zijn de polders rond Vogelwaarde voor de 5e maal het domein van de snelste (maar uiteraard ook de wat minder snelle…) trimlopers uit de regio, tijdens de Bosse Pielenloop! Ook dit jaar is de Bosse Pielenloop weer onderdeel van het SSP Runners Criterium van Stichting Sport Promotie Zeeuws Vlaanderen.

Vorig jaar stonden 170 deelnemers aan de start. We hopen ook dit jaar weer op een grote opkomst. Of je nu een geoefende loper bent, of net begonnen met het verbeteren van de conditie: de Bosse Pielenloop is er voor iedereen! En je loopt ook nog eens door een prachtige omgeving: over bochtige dijkjes met een wijds uitzicht en langs de Vogelkreek!

Meer praktische informatie over de Bosse Pielenloop (parcours, aanvangstijden, (voor)inschrijven, locatie, etc.) vind je hier.