Foto’s Bosse Pielenloop 2022

Onder een heerlijke lentezonnetje gingen zaterdag 22 oktober ruim 160 lopers van start voor de 5e Bosse Pielenloop. Strijd was er al volop tijdens de KidsRun, waar kids van 5 t/m 12 jaar het in twee leeftijdscategorieën met elkaar opnamen. Een rondje door het wandelbos, met een lange sprint terug richting ons sportpark. Het fanatisme straalde van de koppies af!

Ook bij de lange afstanden, waar tussen de volwassen deelnemers ook een aantal jeugdige deelnemers van ons dorp meeliepen, werd alles gegeven. Dat blijkt wel uit de prachtige foto’s die Blanche Gooshouwers en Gina Heynze maakten. Hieronder vind je een kleine impressie. De volledige albums kun je bekijken via onderstaande links. Bedankt voor de prachtige reportages dames!
Wil je één van de foto’s bestellen zonder watermerk? Neem dan contact op met de fotografe via de Facebook-pagina.