14 januari: 12e VV Vogelwaarde Voetbalquiz

Zaterdag 14 januari is het eindelijk weer zover: de 12e VV Vogelwaarde Voetbalquiz. Na twee noodgedwongen online edities spelen we dit keer weer in teams en zitten we gezellig bij elkaar in de kantine!

In de quiz komen weer vragen aan bod over het lokale, regionale, nationale, Europese en mondiale voetbal. Spelregels, spelers, clubliederen, stadions, feitjes, weetjes… En dit jaar mag een aparte WK-ronde natuurlijk niet ontbreken in onze interactieve, avondvullende quiz. Uiteraard gaat het winnende team naar huis met een mooie prijs én de wisselbeker (als we die nog terug kunnen vinden 😉)

Doe jij mee? Schrijf je dan snel hier in. Maximaal 3 spelers per team, waarvan er altijd minimaal 1 lid moet zijn van onze vereniging. Vol = vol dus wees er snel bij!