Veli Eryürük vanaf seizoen 23/24 trainer bij Vogelwaarde

VV Vogelwaarde heeft de 41-jarige Veli Eryürük gecontracteerd als nieuwe hoofdtrainer voor de 1e selectie vanaf het seizoen 2023/2024. Veli is momenteel nog trainer van derdeklasser VV Hontenisse. Daar neemt hij aan het einde van dit seizoen na 3 jaar afscheid.

De Terneuzenaar promoveerde afgelopen jaar met Hontenisse naar de 3e klasse. Voorheen was hij actief als trainer bij VV Sluiskil. Als speler droeg Veli onder andere het shirt van AZVV, Sluiskil, Spui, IJzendijke en Terneuzense Boys. Behalve als veldtrainer is Veli ook actief als coach bij Beach Soccer Zeeland, uitkomend in de eredivisie Beachsoccer.

In de 2e seizoenshelft van dit seizoen staan – na het vertrek van John Moes – Patrick Boute en Johny Merckx voor de spelersgroep van het 1e. Patrick keert dus tijdelijk terug bij Vogelwaarde. Hij vertrok afgelopen zomer na 3 seizoenen bij Vogelwaarde als hoofdtrainer. Het afgelopen half jaar stond hij voor de groep bij Oostburg 2. 

Bestuur en technische commissie VV Vogelwaarde

Foto: PZC (Camile Schelstraete)