Spanning, krakende hersenen en veel plezier tijdens 12e VV Vogelwaarde Voetbalquiz

Zaterdag 14 januari vond voor de 12e keer de VV Vogelwaarde Voetbalquiz plaats. Na 2 jaartjes online, mochten we dit keer eindelijk weer samenkomen in de kantine. 16 teams gingen de strijd met elkaar aan in een pittige quiz met in totaal 97 vragen over het Zeeuwse, Nederlandse, Europese en mondiale voetbal. Vooral de speciale ronde met anagrammen van bekende voetballers veroorzaakte krakende hersenen bij de deelnemers!

De 12e editie was spannender dan ooit, gezien de kleine verschillen in de top 5. Uiteindelijk ging de winst verdiend naar team ‘Kijkduin Boys’ (Bart Vermeulen, Sven de Clippelaar en Niels Blommaert)! De 2e plek werd een prooi voor team ‘De Wonderbaarlijke verrassing’ (Rob Hermus, Randolf Kints, Jeffry Kints). Op de 3e plek eindigden De Jappies, met titelverdediger Jasper van den Ouden, Dennis van Passel en Jurgen Hiel.

#TeamnaamSpelersPunten
1Kijkduin BoysBart Vermeulen, Sven de Clippelaar, Niels Blommaert124
2De Wonderbaarlijke VerrassingRob Hermus, Randolf Kints, Jeffry Kints119
3De JappiesJasper van den Ouden, Dennis van Passel, Jurgen Hiel118
4De Niffo’s Sjarco van de Bergen, Jorian van de Bergen, Kevin Dobbelaar112
5Gladiatoren 1Wim Steijns, Sander de Koeijer, Jeroen Vervaet104
6FC DikkevingerMike, Maud en Jort Nelis91
7NAC BredaMauro Bakker, Diego Lauret88
8De 3 MusketiersJimmy van Delft, Dennis Jonkheijm, Gino Roctus87
9FC WijnNiek Sijnesael, Thomas Jansen84
10De BruggemannenWilco en Devy Bruggeman80
11Sneller dan de BrandweerTom Heijens, Fré van de Bergen, Roy de Bakker75
12Grijs en VersletenBram Freijzer, Seppe Lambert68
13Dames 2Anouk Buijs, Ariël Stolk64
14Het KaderJohnny de Kort, Marc van Passel63
15Dames 1Kim de Caluwé, Zoë Verbiest, Romy de Bakker53
16De Anita’s Anita Prins, Anita van de Bergen42