12 februari: carnavalsderby Vogelwaarde – Graauw met afterparty!

Aanstaande zondag 12 februari staat er een extra feestelijke editie van de derby VV Vogelwaarde – VV Graauw op het programma! De aftrap van de wedstrijd wordt verricht door niemand minder dan Prins Jodokus II van Stichting Karnaval De Vogelpiek en Prins Lu van Carnavalsstichting De Djerken! Rondom de wedstrijd is er uiteraard feestelijke carnavalsmuziek en ook de 3e helft in de kantine krijgt een extra gezellig feesttintje, inclusief heerlijke hapjes voor iedereen!

Ook de overige senioren teams spelen thuis, dus het wordt volle bak! Kortom: tot zondag op de velden in Vogelpiekland!

⚽️ 10:30 uur: Vogelwaarde/Zaamslag VR1 – SC Gastel VR2

⚽️ 11:30 uur: Vogelwaarde 3 – V.V. Hontenisse 5

⚽️ 12:30 uur: Vogelwaarde 2 – HBC’22 2

⚽️ 14:30 uur: Vogelwaarde 1 – Graauw 1