18 mei 2023: 7 vs 7 wijken- en vriendentoernooi!

Op Hemelvaartsdag – donderdag 18 mei – organiseren we ook dit jaar weer een 7 vs 7 wijken- en vriendentoernooi bij VV Vogelwaarde. Vele (carnavals)verenigingen, wijken, families, (zaal)voetbalteams en vriendengroepen uit de regio weten telkens weer de weg naar het toernooi te vinden. Voetbalervaring is geen vereiste!

Programma

De opzet van het wijkentoernooi is weer als vanouds. De teams spelen elk met z’n zevenen (waarbij twee vrouwelijke spelers verplicht zijn!) op een half veld. De aanvang van de wedstrijden is rond 12.00 uur. Het toernooi duurt tot circa 17.00 uur, waarna de prijsuitreiking volgt. Tussen de wedstrijden door kan men de honger stillen door een overheerlijk broodje hamburger te nuttigen. En uiteraard staat de tapkraan open en kun je genieten van heerlijke zwoele deuntjes!

Aanmelden

Strijd jij mee om de prachtige beker en eeuwige roem? Meld je team snel aan! Deelname is gratis. Aanmelden kan t/m vrijdag 12 mei per mail: vvvogelwaarde@gmail.com of telefonisch / app: 06-24372109. Hopelijk kunnen we weer op veel verenigingen, families, vriendenclubs of wijken rekenen!