Hemelvaart staat weer in het teken van het 7 vs 7 wijkentoernooi!

Donderdag 18 mei staat het traditionele 7vs7 vrienden- en wijkentoernooi weer op het programma bij VV Vogelwaarde. Om 12.00 uur staan de eerste wedstrijden op het programma. 11 teams met heren en dames strijden deze editie om de hoogste eer. De finale staat gepland om 17.15 uur.

De weersverwachtingen voor donderdag zijn prima. Zonnetje, graad of 17, noordoostenwind. Perfect weer dus voor de voetballers, maar ook voor de toeschouwers! Er zijn volop mogelijkheden om de inwendige mens te versterken. Er is bier, wijn, kriek, fris, water… En de bbq staat aan (heerlijke Flame grill burgers en broodjes knakworst van WBV de Fucky Duckies!).

Het (voorlopige) speelschema vind je hier. Via de handige Tournify App kun je donderdag zelfs de uitslagen van je favoriete team op de voet volgen.