Gladiatoren winnen zonnig wijkentoernooi

Het traditionele 7vs7 vrienden- en wijkentoernooi op Hemelvaartsdag is gewonnen door de jeugdige ‘Gladiatoren’. De runner-up van vorig jaar bleek dit jaar de sterkste. In de finale rekende het team – met veel talentvolle spelers van ons dorp – af met een toch wel verrassende finalist: De Bossche Boys & Girls.

Net als vorig jaar was het ook dit jaar weer heerlijk zonnig, al voelde het door een frisse noordoostenwind wel wat koeler aan. De barbecue draaide overuren en ook de tapkraan stond nauwelijks dicht. Kortom: wederom een geslaagde editie!

Eindstand:

 1. De Gladiatoren
 2. De Bossche Boys & Girls 1
 3. De Goeie voetballers… en Guus
 4. Het Gouden Toepke
 5. FC De Blauwe Ballen on Tour
 6. FC Deest
 7. Team Dow
 8. Sik United
 9. Klooster 19
 10. Jop’s Angels
 11. De Bossche Boys & Girls 2