10 juni: Final League MO17 bij VV Vogelwaarde

Op zaterdag 10 juni 2023 vindt landelijk de eerste editie van de Final League plaats. Een nieuw, afsluitend, toernooi van de KNVB voor meiden onder 13 tot en met onder 20.

De meiden spelen gedurende het seizoen in vier fases, zodat de KNVB de competities vaker kan herindelen en teams dus eerder op het juiste niveau kunnen voetballen. Dit moet ertoe leiden dat meiden minder vaak met grote uitslagen als 8-0 of 13-1 te maken krijgen. Dit maakt de competitie voor alle teams spannender. Ook draagt dit bij aan de ontwikkeling van het niveau van de individuele speelsters. Dit jaar wordt het seizoen voor het eerst afgesloten met een KNVB toernooi, op basis van de stand van de competitie. De Final League geeft de competitie een extra dynamiek. Teams spelen een toernooi met teams van vergelijkbaar niveau en beleven zo samen een leuke toernooidag en een sportief hoogtepunt.

VV Vogelwaarde is aangewezen als toernooilocatie voor MO17-teams uit de 2e klasse. De volgende 9 teams kun je gedurende de dag in actie zien:

  • Krabbendijke MO17-1
  • ST DWO ’15/Luctor Heinkenszand/Apollo ’69 MO17-1
  • NOAD’67 MO17-1
  • ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/’s Heer Arendskerke MO17-1
  • Terneuzen MO17-1
  • ST Vogelwaarde/Zaamslag MO17-1
  • SC Welberg MO17-1

Kom jij onze meiden aanmoedigen?