Gezellige familiedag als afsluiter seizoen

Zaterdag 1 juli vond een gezellige familiedag plaats, als afsluiter van het seizoen. Zo’n 120 leden, partners en kids hadden zich aangemeld voor de dag. Het springkussen van Jong United was in trek bij de jongste bezoekers. De ouderen babbelden gezellig bij onder het genot van een drankje en lieten zich de goedverzorgde bbq goed smaken! En uiteraard werden traditiegetrouw de nodige prijzen uitgereikt.

In het zonnetje

Tijdens de familiedag werden een aantal mensen in het zonnetje gezet. Evelyne van Passel en Nel de Poorter ontvingen een presentje vanwege hun wekelijkse, belangrijke inzet in de kantine. Anita Prins zwaait af als jeugdvoorzitter en ontving een presentje vanwege haar verdiensten voor de jeugd. Overigens blijft Anita wel actief binnen het jeugdbestuur en hoofdbestuur. Patrick Sijnesael zwaait helaas af als vlagger bij het 1e elftal. Patrick ontving eerder al iets namens de spelersgroep en kreeg ook nu uit handen van de voorzitter een mandje met vloeibare lekkernijen. En tenslotte namen we – opnieuw – afscheid van Patrick Boute. De trainer van het 1e keerde na de winterstop na een half jaartje afwezigheid al weer terug bij Vogelwaarde, vanwege het vertrek van John Moes. We zijn Patrick erg dankbaar voor zijn inzet afgelopen half jaar bij het 1e. Ook hij ontving uit handen van de voorzitter een smakelijk pakketje.
Iedereen bedankt voor de gezelligheid, geniet van de zomerstop en tot volgend seizoen!