Café ‘t Karrewiel ook komende 3 jaar hoofdsponsor VV Vogelwaarde

Eet)café ‘t Karrewiel is ook de komende drie seizoenen hoofdsponsor en shirtsponsor van het 1e elftal van VV Vogelwaarde. Beide partijen hebben zondagmiddag 10 september hun handtekening onder de nieuwe overeenkomst gezet. Het vernieuwde tenue werd zondag direct door het 1e elftal in gebruik genomen. Uiteraard komt er ook een mooi exemplaar in het Karrewiel te hangen.

‘t Karrewiel is al sinds 2016 hoofdsponsor. Marc van Calster nam destijds het stokje over van Slagerij Lambert, die decennialang op de shirts van het 1e elftal prijkte. Het bestuur van VV Vogelwaarde is erg blij met de tweede contractverlenging van ‘t Karrewiel. Zowel het café als de voetbalvereniging hebben een belangrijke sociale functie in het dorp, dus het is mooi dat we elkaar op deze manier kunnen versterken. Marc en Koen: heel erg bedankt voor de bijdrage aan onze vereniging!