13 januari: 13e VV Vogelwaarde Voetbalquiz

Het is bijna zover! Op zaterdag 13 januari 2024 verwelkomen wij jullie graag in de sfeervolle kantine van VV Vogelwaarde voor de 13e editie van onze legendarische VV Vogelwaarde Voetbalquiz. Een avond vol spanning, gezelligheid en natuurlijk voetbalkennis staat op het programma, en we hopen dat jullie erbij kunnen zijn!

📅 Datum: Zaterdag 13 januari 2024
🕢 Tijd: 20.00 uur (deuren open om 19.30 uur)

Wat kun je verwachten?

🌍 Een reis door de voetbalwereld met bijna 100 vragen over lokaal, regionaal, nationaal, Europees en mondiaal voetbal.
⚽ Spelregels, spelers, clubliederen, stadions, feitjes en weetjes – alles komt aan bod!
🤩 Een leuke, interactieve en avondvullende quiz waarbij kennis en gezelligheid hand in hand gaan.

Natuurlijk gaat het winnende team niet met lege handen naar huis. Een prachtige prijs én de felbegeerde wisselbeker wachten op de glorieuze winnaars!

Inschrijving is geopend!

Vorm een team van maximaal 3 spelers, waarvan minimaal 1 lid moet zijn van onze vereniging. Schrijf je snel in via onderstaand inschrijfformulier, want vol is vol! Het belooft weer een onvergetelijke avond te worden, en we willen niemand teleurstellen.