Oude bekenden winnen 13e voetbalquiz

Ze zagen de 1e prijs een paar jaar naar een ander gaan, maar zaterdag 13 januari lukte het team ‘Sporting Lokeren’ weer eens om beslag te leggen op felbegeerde wisselbeker van de VV Vogelwaarde Voetbalquiz!

Dennis, Rick en Jurgen bleken na 6 uitdagende speelrondes met in totaal 96 vragen de meeste voetbalkennis in huis te hebben. Met een ruime voorsprong lieten ze de mannen uit 0115 (Jasper, Jayvano en Michiel) achter zich. Op de derde plaats eindigden de gebroeders Kints.

In totaal 15 teams streden in een volle kantine voor de hoogste eer en de mooie prijzen. Eenvoudig was dat niet, want de vragen bleken weer pittig dit jaar! Naast de gebruikelijke rondes over het Zeeuwse, nationale, Europese en mondiale voetbal, was er dit jaar ook een complete ronde over ‘vrouwenvoetbal’. Niet alleen de deelnemende damesteams bleken daar opvallend veel over te weten! Daarnaast was er een leuke ronde waarin de deelnemers 15 fictieve voetbalstadions voorgeschoteld kregen, die de quizmasters zelf ontwikkeld hadden met behulp van AI (artificial intelligence). Je vindt ze hieronder. Weet jij bij welke clubs deze stadions horen?

Uitslag

PlekTeamSpelersPunten
1Sporting LokerenRick, Dennis en Jurgen154
20115 BankjesJasper, Jayvano en Michiel137
3Je BroerRandolf en Jeffry135
4Kijkduin BoysBart, Niels en Colin118
5NAC BredaMauro, Diego en Miquel118
6FC DikkevingerMike, Jort en Maud114
7Team BroSjarco, Jorian en Rob112
8De Bosse PielPatrick, Marco en Arno111
9OutsidersJohnny, Veli en Marc105
10Dames 2Laura en Anne100
11Buurman, Buurman en BuurmanRaff, Teis en Liam98
12De 3 MusketiersJimmy, Dennis en Gino91
13FC Blije BakkesSeppe, Bram en Maarten90
14‘t KommetjeKim, Zoë en Romy 79
15Dames 1Anouk, Fabiënne en Leonie68