Slechte ‘streak’ voor Terde

Het befaamde ‘Terde’ beleeft een matig competitieslot. Maar ondanks het gebrek aan punten, wordt er wekelijks wel een MOTM verkozen die een piekfijn verslag fabriceert. Leest u mee?

Zondag 5 mei: Hansweerste Boys 2 – Vogelwaarde 3

Hansweert bood meer…
Een overtocht met de boot had absoluut gekund, sterker nog; we hadden zelfs ruimte geserveerd voor een gast om te genieten van dit spektakel. Zelfs het betrokken overheidsorgaan had voorbereidingen getroffen om deze bootovertocht te realiseren. Echter koos vandaag het zelfbenoemde opleidingsinstituut ervoor om met een volledig wagenpark uit te rukken naar Hansweert. Het was de bedoeling om de gedoodverfde kampioen over de knie te leggen. Echter was de opponent genadeloos voor ons. Over de uitslag van de wedstrijd gaan we niet te lang stil staan. Des te interessanter is het om een samenvatting te maken van gedenkwaardige feitjes zo aan het einde van het seizoen.

U MOET WETEN DAT:

 • Een forse nederlaag soms relativerend werkt.
 • een uitslag niet altijd een weerspiegeling is van de realiteit.
 • het publiek vandaag de grote winnaar was.
 • er gemiddeld om de vijf minuten een doelpunt viel.
 • de dijk van Hansweert staat ‘als een dijk’
 • onze organisatie wat minder stond vandaag.
 • wij niet gaan corresponderen over de uitslag.
 • Barry in ieder geval wat moest grabbelen.
 • Bart, Mik, Nieck en Dijardas trefzeker waren!
 • Good-old Peter Thuy ook was opgetrommeld voor vandaag.
 • Hij toch wat last had van plankenkoorts.
 • Peter besloot zijn kater te sturen.
 • Wilco nog steeds zit te wachten op de publicatie van zijn verslag.
 • Hij best boos is dat het zo lang duurt.
 • Hij een pittige brief gaat opstellen naar communicatie-wonder Sander de S.
 • Deze klacht waarschijnlijk één hele lange zin betreft.
 • Wilco geen boodschap heeft aan interpunctie.
 • Wilco gewoon een baas is.
 • Wilco een broer heeft die hovenier is.
 • Hij met zijn broer een mancave aan het bouwen is.
 • Wilco en Harm hier vast de nodige uren gaan beleggen om te praten over tactiek.
 • Deze mancave genoeg ruimte biedt om koprollen te kunnen maken.
 • Maarten vandaag een familie dag had.
 • Hij ook zijn kater stuurde voor de wedstrijd.
 • Wij eigenlijk niet zonder Maarten kunnen.
 • Maarten zijn ego erg gestreeld wordt met deze constatering.
 • Er wel meerdere lichaamsdelen gestreeld mogen worden wat Maarten betreft.
 • People Manager van Dijk de nederlaag accepteerde.
 • dit mede mogelijk is gemaakt door een goed wedstrijdverslag van Harold.
 • Hansweert meer bood vandaag.
 • Wij in het midden laten wat we hier precies mee bedoelen.
 • Wij Stefan Buijze moeten teleurstellen.
 • Wij onszelf hier makkelijk overheen kunnen zetten 
 • Wij Hansweert feliciteren als terechte kampioen.
 • dat de sfeer na de wedstrijd erg goed was.
 • wij gewoonweg weer vooruit kijken naar de volgende wedstrijd.
 • wij dan afreizen naar Graauw!

SL


Zondag 14 april: Vogelwaarde 3 – STEEN 5

Generatie Z

Voorwoord

Wie is Generatie Z precies? Generatie Z is de eerste generatie die zich geen leven meer zonder internet kan voorstellen. Onder deze generatie vallen de jongeren geboren tussen 1995 en 2010. Deze generatie is opgegroeid met de telefoon en tablet in de hand, wat ze echte digital natives maakt.

Tegen deze ‘digital natives’ van Steen 5 de taak voor het veteranen elftal van de VVV om 3 punten te bemachtigen. De leeftijdsfactor leek vandaag een beslissing te kunnen zijn.

De grap ‘je zou hun opa kunnen zijn’ werd dan ook al snel ingekopt.. die wel..

Waar wij gokte op ons voetbal gogme en een sloot aan ervaring zouden de jonge knaapjes van Steen het vooral van het fysiek moeten hebben. 

Wat vooraf ging

De plaatselijke Tom Boonen fietst tegenwoordig een dikke banden race als warming up maar bleek met panne te staan;een van zijn zijwieltjes was niet ingeklapt. Gelukkig voor hem was de lokale dijkgraaf in de buurt om de depannage te verzorgen en zo toch op tijd aan de aftrap te verschijnen. 

Captain Kints was ondertussen Petit fourtjes in elkaar aan het draaien en was daarom afwezig.

T.D. van Delft zag al voor de wedstrijd in dat het voor iedereen beter zou zijn als Barry het doel zou verdedigen. 

De match

Al vrij snel na de aftrap werd duidelijk dat de tegenstander naast verschrikkelijk veel kon lopen ook nog redelijk kon voetballen. De 0-1 werd onnodig weggeven maar wij lieten ons hierdoor natuurlijk niet van de wijs brengen, toch die ervaring hé.

Een prima kopbal van Spits de Nijs zorgde voor de gelijkmaker. 

Een klein, verder niet noemenswaardig foutje, van Barry leidde de 1-2 in. 

Werter won een duel met een tegenstander die beweerde dat ‘die kerel wel 2 keer zo zwaar is als ik!’

Wij verzoeken Werter dan ook vriendelijk om toch op zijn lijn te letten, als representatief elftal willen we goed voor de dag komen. 

Niet lang daarna schoot diezelfde tegenstander vrij knap de 1-3 binnen. 

Ondertussen had Spits de Nijs wederom ruzie met de bal en zichzelf.

Waar de doelpunten vroeger als rijpe appels van een boom vielen kregen we nu vooral misperen te zien. Een bal van 40 cm binnen werken lijkt altijd makkelijker dan het is..

Spits de Nijs maakte na een uur de gang naar de kerk. Opzoek naar een nieuw geloof, bidden voor een goede afloop voor dat clubje uit 020..

Ondergetekende zag dat het zo niet langer kon en koos zeer tactisch voor een wissel, alles voor het team! De technische staf kon dit meedenkend vermogen wel waarderen en beloonde hem dan later ook met de felbegeerde wekelijkse trofee. 

De VVV begreep dat deze wissel het sein was voor een offensief en drukte Steen zelfs naar achter. Niet veel later kopte Dijardas dan ook de 4-2 binnen. Veel meer zat er echter niet in het vat. Mental coach van Dijk zag de bui al hangen, wederom verliespunten..

Crisis

Na 5 verliespartijen op rij wordt her en der fluisterend het woord crisis al uitgesproken. De eerste witte zakdoekjes zijn al zichtbaar. Als spelersgroep is echter al uitgesproken dat wij achter onze T.D. blijven staan (voornamelijk om zijn vele balverlies op te vangen)

De paralellen met een andere amateur club uit onze hoofdstad zijn dan al snel getrokken. Het is te hopen dat de algehele malaise daar niet overslaat naar onze club. 

Bij navraag blijkt de VVV zelfs niet te beschikken over een RVC! Over beursgenoteerde aandelen wilde bestuurslid S.L. niks kwijt en de voorzitter gaf aan dat hij ‘hier geen actieve herinnering aan had’

Conclusie

Waar we voorheen konden vertrouwen op uitmuntende conditie en balgevoel lijkt langzaam maar zeker de tand des tijds zichtbaar te worden. Het veld lijkt met de week groter te worden, de tegenstander steeds sneller, de tenues steeds krapper.. 

Maar op karakter zijn er, met nog 3 wedstrijden in een zonnige mei maand, nog 9 punten te halen! Dat zijn nog 3 kratten van van Dijk! Als dat geen motivatie is


Zondag 24 maart: Vogelwaarde 3 – Hontenisse 4

Voor sommige begon de wedstrijd zaterdag,mee een feestje van de dames in het karrewiel, maar ik bleef zo als gewoonlijk als weer laaste over maar ik hoor de al als ik in de basis stond een paar team genoten,dus ik kwam teverde op het sport park maar ik hoorde toen van mental coach als we op het mooiste en vettigse veld van de vergening dus we begonnen mee mooie spiets van Mark als we gelijk spel spelen en goede inzet een kratje bier kreegen dus we begonnen aan de wedstrijd begonnen redelijk goed maar toch kregen we 1-0 tegen omda harold nie loss stond op een bal van sirak maar voor de rest kregen we paar kansen tegen maar een goede kans zelf dus ging we lkkr aan de thee en ik wist dat gewisseld werd maar wel echt gevalmd had en barm ook want die moest weg dus ja we begonnen aan de tweede helft lkkr op de heerlijke stoelen van de bank maar toen werd de 0-2 gescoord door hele vrije man dus jammer maar toen gebeurde er wel Iets bijzonders op de bank en wedstrijd want opeens moesten onze invallers van jo 16 gaan werken
dus kwam Jimmy en Seppe er terug in toen viel de 0-3 maar weet niet hoe meer , maar kwam we terug op 1-3 door een corner van Artjan en door gekopt van Micheal op dikke koppe van Maarten dus kregen weer een beetje hoop maar toen viel de 1-4 heel knullig van de keeper en toen schoot Micheal op de hand van klooster dus mocht Jeffrey de penalty goed binnen schieten dus de eind stand 2-4 jammer genoeg de 3de verlies achter elkaar maar is lang vergeten maar iets teverden aan over gehouden want er waren toch een paar mensen tevreden na dit spel en nog iets moois toch twee mensen van het jeugd bestuur man of de match , tot over 2 weken.

WB.