Gezellige afsluiter seizoen

Zaterdag 8 juni sloten we het seizoen af met een gezellig zomerfeest! Jong en oud genoten van een heerlijke barbecue, er werd gezellig bijgekletst onder het genot van een hapje en drankje, Wilco stal de show tijdens een grote loterij van de V-Side en de kleintjes leefden zich uit op het Jong United springkussen.

Clubtopscorer en Speler van het seizoen

Op het Zomerfeest zijn ook opnieuw de prijzen bij de senioren verdeeld. Kim de Caluwé was de winnaar van de meeste trainingen bij onze VR1. Bij de heren 1 en 2 ontbraken door omstandigheden de klassementen daarvan.

Bij de Clubtopscorer werd vader Bart afgelost door dochter Nakita Mangnus, met 17 doelpunten.

 1. Nakita Mangnus – 17 doelpunten
 2. Chloé van Eijck – 15 doelpunten
 3. Demi de Brouwer – 11 doelpunten
 4. Michael de Nijs – 10 doelpunten
 5. Bart Mangnus – 9 doelpunten

Winnaar van de uitverkiezing van Speler van het seizoen werd – net als vorig jaar- Kevin van den Brande. Het is een klassement waarbij spelers en begeleiding zelf onderling de punten geven.

 1. Kevin van den Branden – 39 punten
 2. Sven de Clippelaar – 14 punten
 3. Jayvano Tieleman – 13 punten
 4. Rob Hermus – 13 punten
 5. Dennis van Passel – 12 punten
 6. Ablel Afewerki – 12 punten